Sieć klubów Zdrofit ma w planach otworzyć osiem nowych klubów

Zgodnie z planami na 2017-2018 sieć klubów Zdrofit otworzy swoje kluby w ośmiu nowych lokalizacjach. Nowe kluby zostaną otwarte w siedmiu warszawskich dzielnicach, a jedna placówka powstanie w podwarszawskim Pruszkowie. Obecnie Zdrofit posiada 15 klubów w różnych lokalizacjach. Klub kusi interesującą ofertą. W okresie od maja do września przy zapisie do klubów Zdrofit, opłata członkowska wynosi 0 zł.

W III kw. 2017 r. planowane jest otwarcie klubów w Legionowie ( ul. Zegrzyńska), na Ochocie (ul. Grójecka), na Żoliborzu ( ul. Szamocka). Natomiast w IV kw. 2017 roku podjęto decyzję o otwarciu klubu na Tarchominie ( ul. Światowida). Na I kw. 2018 r. zaplanowano otwarcie klubu przy ul. Ząbkowskiej na Pradze, natomiast na II kw. 2018 r. otworzy się klub w centrum – Zdrofit Krucza.

Zdrofit to sieć klubów fitness i siłowni w Warszawie, w której swoje  swoje udziały w 2016 roku kupiła grupa kapitałowa Benefit System. Po W okresie 2008-2017 Zdrofit otworzył aż 15 klubów, czyli średnio to dwa nowe kluby rocznie. Po dokapitalizowaniu obserwujemy, więc znaczny wzrost.