Nowe kluby sieci Zdrofit

Zdrofit przejmuje kolejne lokalizacje po Jatomi

Kolejne lokalizacje Jatomi pod skrzydłami sieci klubów Zdrofit. Już niebawem otwarcie klubów w Płocku i Kielcach. Będą to pierwsze kluby sieci w tych miastach. Zdrofit w płockiej Galerii Mazovia oraz kieleckiej galerii Korona to jedne z pierwszych klubów poza Warszawą.

W miejscu zlikwidowanego Jatomi w galerii Mazovia w Płocku powstanie klub Zdrofit. Otwarcie klubu zaplanowano 10 marca.  Natomiast 7 marca w kieleckiej galerii Korona zostanie otwarta nowa siłownia sieci Zdrofit. To również była lokalizacja Jatomi Fitness. Wcześniej w obu galeriach pojawią się stoiska, przy którym będzie można poznać więcej szczegółowych informacji oraz nabyć karnety w przedsprzedaży. Cena w przedsprzedaży do klubu Zdrotit w Płocku będzie wynosiła 55 zł za 28 dni ( bez opłaty wpisowej). Po 10 marca zacznie obowiązywać standardowy cennik.

Zdrofit to sieć siłowni, która ma swoje oddziały m.in. w Warszawie, Wołominie, Legionowie, Otwocku. Teraz planuje otworzyć kolejne: w Płocku i w Kielcach. Obecnie sieć posiada obecnie 17 lokalizacji w Warszawie i okolicach, a w samym 2018 roku planuje otworzyć 11 kolejnych.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/