źródło e-biurowce.pl

Sieć klubów Zdrofit kontynuuje dynamiczną ekspansję. W kwietniu br. planują otwarcie swojego nowego klubu na pierwszym piętrze biurowca Bobrowiecka 8. Obiekt będzie zajmował ponad 1000 mkw. powierzchni i uzupełni wachlarz usług dostępnych w Kompleksie Borowiecka.

Obecnie najemcy, którzy poszukują nowej lokalizacji pod biuro, mają coraz większe oczekiwania związane ze zdrowym stylem życia. Jest to związane z rosnącą świadomością ich pracowników w zakresie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Rozszerzenie grona naszych najemców o sieć klubów sportowych to dla nas działanie strategiczne, a dla pracowników naszych najemców, jak i wszystkich okolicznych mieszkańców doskonała wiadomość. Podpisanie umowy najmu z operatorem klubów Zdrofit naturalnie uzupełnienia funkcjonalność oferty usługowej nie tylko w biurowcu Bobrowiecka 8, ale całym kompleksie budynków, które zbudowaliśmy przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje niemal 25 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. W budynkach przy Bobrowieckiej znajdują się sieciowe sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie oraz obiekty usługowe. Podążamy za trendami na rynku, ale przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych najemców. Naszym priorytetem jest stworzenie jak najbardziej zróżnicowanej i konkurencyjnej oferty usługowej Bobrowieckiej 8, która wyróżni nasz biurowiec. Dlatego też w budynku poza klubem sportowym uwzględniliśmy przestrzeń np. pod prywatną klinikę.

Polecamy także

TI Fitness – klub z dobrze przemyślaną strategią biznesową