źródło: materiały prasowe Zdrofit

Marka Zdrofit – sieć klubów fitness uzyskała tytuł i certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019.

Zdrowa Marka Roku- Zaufanie i Bezpieczeństwo to ogólnopolski projekt, w którym nagradzane i promowane są najlepsze marki na rynku oferujące najwyższej jakości produkty i rozwiązania stworzone z myślą o zdrowiu.

Ogromnie się cieszymy z przyznanego tytułu – Zdrowa Marka Roku 2019 to ukoronowanie naszej ostatniej kampanii Postaw ZDRO przed FIT i konsekwentnego pozycjonowania jako marki, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie – mówi Joanna Skrzyńska, Dyrektor Zarządzający sieci Zdrofit.

Tytuł przyznawany jest przez Polski Instytut Rozwoju Marki, który do udziału w plebiscycie zaprasza firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem zdrowego stylu życia.

Odbiorca Zdrowej Marki Roku klasyfikowany jest jako konsument XXI wieku- nowoczesny, świadomy, starannie dokonujący najlepszych wyborów.

Certyfikat Zdrowa Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie
i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Starannie selekcjonujemy i honorujemy wyłącznie te sprawdzone, niezawodne, bezpieczne produkty i usługi. Wyróżniamy, nagradzamy i promujemy marki cieszące się zaufaniem, renomą i najlepszą opinią klientów – powiedziała Ewelina Brzozowska, Dyrektor Projektu Zdrowa Marka Roku.

Zdobywcy tytułu Zdrowa Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Polecamy także

Więcej się ruszać i zdrowiej jeść – postanowienia noworoczne Polaków na 2019