Ghost Pacer to startup z siedzibą w Seattle, w którym w ciągu ostatnich 3 lat dzięki zespołowi biegaczy i inżynierów opracował rewolucyjne słuchawki rzeczywistości mieszanej dla biegaczy, które pozwalają użytkownikom ścigać się na świeżym powietrzu z holograficznym przeciwnikiem.

Okulary rzeczywistości rozszerzonej Ghost Pacer wyświetlają w polu widzenia biegacza holograficznego przeciwnika w czasie rzeczywistym, który prowadzi go i motywuje do maksymalnego wysiłku.

Idealne tempo

Ghost Pacer pozwala ustawić awatara tak, aby biegał w docelowym tempie, w tempie z poprzedniego treningu, a nawet sprawić, by awatar poprawiał tempo w każdym biegu. Ma to na celu pomóc osiągnąć cele treningowe i pobijać rekordy życiowe.

„Nie możesz trenować sam i spodziewać się szybkiego biegu”

-Eliud Kipchoge, rekordzista świata w maratonie

Udowodniono, że posiadanie partnera treningowego prowadzi do bardziej efektywnego i wyższej jakości treningu. Ghost Pacer pozwala trenować z wirtualnym partnerem w dowolnym miejscu i czasie

Tysiące biegów na wyciągnięcie ręki

Aplikacja towarzysząca Ghost Pacer umożliwia odnalezienie tras i ściganie się po nich na okularach Ghost Pacer. “Korzystamy z możliwości serwisu Strava, aby zapewnić dostęp do tysięcy tras z całego kraju. Trasy wyścigów prowadzone przez użytkowników Strava i dostęp do tras z własnego konta Strava.”

Aplikacja pozwala ścigać się również ze znajomymi, nawet jeśli nie ma możliwości zrealizować trening w tym samym czasie. Równieżt jeśli nie posiadają Ghost Pacera, ale używają Stravy , istnieje możliwość ścigać się z awatarem, który naśladuje ich tempo na trasie.

Spersonalizowane treningi

Ghost Pacer pozwala wykorzystaj w pełni każdy trening. Aplikacja towarzysząca analizuje historię treningów, aby tworzyć dostosowane treningi. Okulary można zintegrować z zegarkiem Apple Watch lub urządzeniem Garmin, aby utrzymać organizm w optymalnej strefie wysiłku podczas biegania, pomagając stawać się silniejszym z każdym kilometrem.

Rewolucyjny system optyczny

Ghost pacer posiada precyzyjnie zaprojektowaną optykę i przełomowe, niestandardowe obwody. “Nasi inżynierowie dopasowali superkomputer, ultrajasną diodę LED i wyświetlacz rzeczywistości rozszerzonej o wysokiej rozdzielczości do zestawu, który jest 3 razy lżejszy niż para słuchawek Beats.”

Pełną specyfikację można sprawdzić tutaj

Polecamy także:

Inteligentne pierścienie zwiększą aktywność fizyczną u osób po udarze!