źródło: materiały prasowe

Jak podają materiały prasowe sieci ICON Fitness, klub w Katowicach i Częstochowie zmienia operatora swoich usług. Od teraz będą działać pod brandem Fitness World.

Kluby Icon Fitness: w Galerii Manhattan, ul. Szewska 11, 40-649 Katowice oraz przy ul. Jagiellońskiej 1, 42-202 Częstochowa zmieniają operatora. Od teraz będą  działać pod szyldem sieci Fitness World.

ICON podaje również kilka istotnych informacji dla swoich klubowiczów, m.in.: umowa ulegnie automatycznemu rozwiązaniu na koniec bieżącego  okresu rozliczeniowego zgodnie z zawartą umową. Jeżeli klubowicz chciałby dalej korzystać z klubu, to jest to możliwe – Fitness World przygotował specjalną ofertę dla dotychczasowych klubowiczów. Dodatkowo, jeżeli opłata, którą pobrał Icon jest ratą częściowo powiązaną z okresem za miesiąc styczeń, klubowicz będzie mógł korzystać z klubu w opłaconym okresie.

W Polsce pierwszy klub Fitness World został otwarty w 2014 roku we Wrocławiu – tuż po przejęciu sieci klubów Condizione Fitness.
Przeniesiona wprost ze Skandynawii koncepcja Fitness World okazała się strzałem w dziesiątkę. Klubowiczom spodobał się zaproponowany model – swoboda wyboru, pełna dostępność 24/7 i konkurencyjne ceny.

W ostatnim czasie informowaliśmy o przejęciu sieci Fitness World przez PureGym – największego brytyjskiego operatora klubów fitness. Sieć zapowiadała początek ekspansji i jak widzimy, z początkiem roku prężnie działa.

Polecamy także:

Air New Zealand podjęła współpracę z firmą fitness oferującą ćwiczenia podczas lotu