fot. Dimos Karantzas /mat. prasowe Holmes Place

Zmiany kadrowe w Holmes Place

Z Berlina do Warszawy

Dimos Karantzas nowym Regional Managerem Holmes Place. Dimos, przejmuje obowiązki Anny Boguckiej, Chief Opertating Officer sieci Holmes Place.

Dimos Karantzas od 12 lat buduje wartości i pasję wokół wizji firmy. Debiutował w Holmes Place Greece w wieku 19 lat, gdzie z trenera personalnego awanasował na stanowisko Gym Managera. Przez ostatnie trzy lata, międzynarodowy profil firmy dał Dimosowi możliwość prowadzenia jednego z niemieckich klubów w Berlinie.

Od września mam przyjemność prowadzić wspaniały region w Polsce. – powiedział Dimos Karantzas, nowy Regional Manager Holmes Place.

Dimos na stanowisku menedżera regionalnego zarządza zespołem kadry kierowniczej, dba o jego stały rozwój i zapewniaj obsługę operacyjną.

Anna Bogucka, Chief Operating Officer Holmes Place przebywa na urlopie macierzyńskim.

 o Holmes Place

Wszystko zaczęło się w 1980 roku w jednym klubie w Chelsea w Londynie. Pierwszy klub Holmes Place w Polsce został otwarty w sierpniu 2006 roku w Warszawie. Honorowym członkiem klubu została dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Holmes Place posiada obecnie cztery kluby: trzy w Warszawie oraz jeden we Wrocławiu. Holmes Place jest marką macierzystą na fundamentach, której wyrósł ICON Fitness. Icon Fitness posiada swoje lokalizacje w pięciu miastach: Stalowa Wola, Częstochowa, Katowice, Lublin, Gliwice.