źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

Calypso Fitness poinformowało o powołaniu na stanowisko dyrektora operacyjnego Arkadiusza Rudnickiego, który od czerwca 2019 roku objął nadzór nad zarządzaniem siecią, skupiając się przede wszystkim na analizowaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości rozwoju.

Arkadiusz Rudnicki posiada 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu klubami fitness oraz szkoleniu managerów i kadry instruktorskiej.

Pracę w Calypso Fitness rozpoczął w 2000 roku obejmując stanowisko managera pierwszego klubu w Polsce i w trakcie prawie 20-letniej kariery piastował wiele stanowisk związanych z koordynacją sprzedaży, obsługi klienta, jak i zarządzania. Był odpowiedzialny za cały proces otwarcia ponad 80 klubów fitness w Polsce.

Równocześnie w strukturach Calypso Fitness po prawie 3,5 roku pracy na stanowisku Managera Działu Standardów Obsługi Klienta, Adrianna Kosmalska, awansowała na stanowisko Szefa Działu Standardów Obsługi Klienta, przejmując stanowisko po Radosławie Leszczaku, który zrezygnował z pełnionej roli. Swoje doświadczenia rozpoczęła jako recepcjonistka w jednym z klubów Jatomi Fitness, gdzie bardzo szybko doceniono jej umiejętności prosprzedażowe. Przez przeszło 3 lata zajmowała stanowisko Managera Sprzedaży jednocześnie biorąc udział w rozwoju sieci pracując przy wprowadzaniu pierwszych w Polsce klubów w modelu Low Cost, które już w 2014 roku odniosły duży sukces i wykreowały markę Fit by Jatomi. Praca przy tym projekcie dała jej wiele doświadczeń z zakresu zarządzania operacyjnego, ale również ukierunkowała jej predyspozycje na jakoś obsługi klienta.

Są to zmiany związane z planowanym dalszym szybkim rozwojem sieci w celu zapewnienia maksymalnej efektywności i zdolności operacyjnej.

Polecamy także:

Nagroda na Najlepszy Klub Fitness w Polsce wg raportu OC&C Fundex 2019 przyznana!