Od października 2019 roku doszło do zmian strukturalnych w sieci klubów My Fitness Place. Managerem Trenerów Personalnych został znany z branży fitness Adrian Markowicz. Objął stanowisko po Szymonie Ito, który będzie odpowiedzialny za dział trenerów personalnych w sieci klubów fitness Zdrofit.

Adrian w My Fitness Place będzie odpowiadał za restrukturyzacją i kontrolę działu trenerów personalnych w całej sieci 18 klubów. Do jego obowiązków będą należeć szkolenia, wprowadzanie nowych rozwiązań fitness oraz będę wsparcie ekspansji firmy przy otwarciu nowych klubów.

Mgr Adrian Markowicz: Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Wyższej szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.
Od 14 lat działający w branży Fitness. Doświadczony trener z uprawnieniami instruktora sportu kulturystyka. Instruktor TRX oraz KETTLEBELLS rosyjskiej federacji. Doświadczenie trenerskie zdobywał w USA , IRLANDII oraz najlepszych sieciach klubów Fitness w Polsce. Wykładowca oraz członek rady programowej na największych konferencjach Fitness w POLSCE „ Kongres BODY LIFE , AKADEMII TRENERA. Doświadczony Manager z praktyką na wszystkich szczeblach zarządzania zarówno działu Fitness jak i operacyjnego. Jako Manager szczebla krajowego w 38 klubach wyszkolił setki trenerów personalnych sieci JATOMI Fitness prowadząc firmę do sukcesu finansowego. Międzynarodowy szkoleniowiec REP’s level 5 szkoły Profi Fitness School oddział Polska od lat 7 prowadząc szkolenie na trenerów personalnych oraz autorskie warsztaty z kompetencji miękkich. Od 3,5 roku współautor projektu FITNESSCLINIC.PL pomagając klubom Fitness , właścicielom i managerom w osiągnięciu sukcesu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy także:

Kongres FEM Fitness Experience Management współtworzony przez Portal Branża Fitness