Ralph Scholz od 2013 r był Dyrektorem Targów FIBO

po 4-letniej kadencji obejmuję nową drogę zawodową jako COO Mediów i organizator konwencji w Berlinie.

Obecnie trwa faza przejściowa, następuję przejęcie zarządzania największymi targami fitness, wellness i zdrowie w Europie. Już latem tego roku jego funkcję Dyrektora przejmie Silke Frank.

,,Targi FIBO są obecnie jednymi z wiodących targów handlowych z najwyższym tempem wzrostu ”-  powiedział Hans-Joachim Erbel, CEO Reed Exhibitions Niemcy.
,,Ralph Scholz jest architektem sukcesu targów FIBO po przeniesieniu z Essen do Kolonii. Dzięki temu liczba zwiedzających i powierzchnia wystawowa zwiększyły się dwukrotnie od 2013r” – powiedział Hans – Joachim Erbel, CEO Reed Exhibitions Niemcy.

Od 2013 roku, kiedy tagi FIBO miały miejsce po raz pierwszy  w Kolonii, podwoiła się liczba odwiedzających i strefa wystawiennicza. W tym samym okresie liczba wystawców wzrosła o prawie 60 % . W tegorocznych targach FIBO, które odbędą się od 6 do 9 kwietnia oczekuje się ponad 1000 wystawców i około 150 tysięcy odwiedzających.

Nowa Dyrektor Silke Frank  posiada ponad 17 letnie doświadczenie w międzynarodowej działalności handlowej. Realistyczny i strategiczny styl myślenia jakim kieruje się w codziennej pracy potrzebny jest do dalszego rozwoju targów FIBO. W firmie Reed przeszła przez wszystkie stopnie kariery ,ostatnio pełniła funkcję Dyrektora  PSI Trade Show -targów z branży produktów promocyjnych i reklamy, które odbywają się corocznie w Dysseldorfie.