fot. mat. prasowe

Już znamy agendę III edycji Kongresu FEM Fitness Experience Management. Wkrótce rusza przedsprzedaż największego wydarzenia edukacyjnego w Polsce dedykowanego branży fitness.

Złota edycja 

III złota edycja Kongresu będzie poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom. Uczestnicy otrzymają możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania klubem fitness. Tematy prelekcji zostały podzielone na następujące bloki: sprzedaż, zarządzanie, marketing, HR, obsługa klienta. Każdy z nich obejmuje zagadnienia, które obecnie stanowią wyzwanie dla branży fitness. Zostały one przygotowane w oparciu o przewidywane zmiany rynkowe i nowe trendy prognozowane na 2019 rok.

Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób skutecznie implementować do klubu nowy sprzęt, system oraz usługi. Jak dodatkowo zwiększyć strefę przychodu za pomocą e-commerce, studia treningowego w klubie fitness, nowoczesnych metod treningowych oraz technologii.

Pokażemy w jaki sposób zmienia się proces sprzedaży, jak planować budżet i na jakich danych się opierać. Nauczymy w jaki sposób budować wizerunek klubu, jak nawiązywać współpracę oraz tworzyć plan marketingowo – sprzedażowy przy pomocy Linkedin. Damy wskazówki w jaki sposób w czasach rotacji pracowników zarządzać millenialsami, a także jak dostosować klub do pokolenia X,Y,Z. Dodatkowym plusem są praktyczne warsztaty z social mediów. Program jest dostosowany zarówno dla osób początkujących, doświadczonych, jak i dla tych, którzy chcieliby zostać managerami w przyszłości. – tłumaczy Ilona Wilk z agencji IC Events.

Podczas dwóch dni kongresu uczestnicy mogą liczyć na:
– wiedzę merytoryczno – praktyczną w strefach: FEM Warsztaty, FEM Wykłady, FEM Praktyka oraz FEM Debata
– dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej,
– certyfikaty z bloków: zarządzanie klubem fitness, social media, udział w Kongresie FEM,
– dostęp do strefy networkingowej,
– Biznes Randki,
– dostęp do wyselekcjonowanej grupy wystawców prezentujących sprzęt, system, technologie, usługi, które uatrakcyjnią ofertę klubu oraz pomogą zwiększyć przychód,
– lunch,
– przerwę kawową.

Organizatorzy zdradzają wstępną agendę Kongresu FEM i obiecują, że na tym nie koniec niespodzianek.

 

– Stopniowo będą zdradzane kolejne, główne atrakcje wydarzenia. – dodaje Ilona Wilk.

Informacja prasowa

Zobacz także: