Ulisse Jr po raz pierwszy w Polsce

IV edycja PEI zapowiada się imponująco…

W poniedziałek, zgodnie z głośnymi zapowiedziami Organizatora, Konferencji Fitness PEI – największej konferencji fitness w Europie, ogłoszona została kolejna światowa Gwiazda, która pojawi się na wydarzeniu. Po raz pierwszy w Polsce, 17 marca 2018 na PGE Narodowy pojawi się jeden z najbardziej rozchwytywanych i cenionych trenerów kulturystyki na świecie, wielokrotnie utytułowany na arenie międzynarodowej, trener personalny gwiazd i fitness model – Ulisses.

Konferencja Fitness PEI (Passion Education Inspiration) odbędzie się 17 marca 2018 r., tradycyjnie na PGE Narodowym w Warszawie. Przygotowania do tego ogromnego, niesamowitego wydarzenia trwają już od kilku miesięcy.

– Ogłoszenie Ulissesa wzbudziło duże zaskoczenie wśród polskich fanów fitnessu. Ekscytacja przygotowaniami rośnie wśród nas z miesiąca na miesiąc. – skomentowała Edyta Owczarek, Prezes Zarządu IC Events.

Kim jest Ulisses?

Ulisses Williams jest kulturystą, który swą przygodę ze sportem i siłownią rozpoczął stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 19 lat. Jego celem było zbudowanie naturalnej sylwetki, która zostanie doceniona nie tylko przez fanów, ale również podczas zawodów kulturystycznych. Do najważniejszych osiągnięć Ulissesa należą: dwukrotne zwycięstwo w zawodach Musclemania SuperBody Pro Champion, i 2x Musclemania World Pro Champion.

Obecnie współpracuje z Gwiazdami i znanymi osobistościami, jako ceniony trener personalny i doradca żywieniowy. Czynnie współpracuje z działem Personal Training w Reebok Club London. Pojawił się na okładkach najbardziej znanych magazynów poświęconych fitness’owi i kulturystyce. Prowadzi wykłady szkoleniowe i doradza tysiącom ludzi rozwijać swoje umiejętności w zawodzie trenera personalnego. Na Jego stronie internetowej dostępne są plany treningowe i żywieniowe, odzież oraz akcesoria. Jest również aktywnym biznesmanem.

Ulisses na PEI – Gwiazda IV edycji

Podczas Konferencji PEI, Ulisses pojawi się w roli światowej Gwiazdy i Gościa Specjalnego. Przeprowadzi wykład na scenie w bloku „trening”. Organizatorzy zapowiedzieli również segment Q&A, więc prawdopodobnie będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja dla wielu fanów, do rozmowy z Ulissesem podczas wizyty w Polsce.

Konferencja PEI zrzesza elitarną grupę fanów fitnessu, trenerów personalnych, pasjonatów oraz ludzi ćwiczących zarówno amatorsko jak i zawodowo. Wszystkich łączy jedno – chęć kształcenia się i poszerzania wiedzy z zakresu aktywności fizycznej. W programie Konferencji PEI m.in.: wykłady prowadzone przed wykwalifikowanych Prelegentów, dodatkowe kursy i szkolenia, certyfikaty, Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, strefa konsultacji z Wykładowcami oraz strefa wystawiennicza. Niewątpliwie gratką dla Uczestników jest możliwość spotkania twarzą w twarz ze światowej sławy Gwiazdami fitness. Do tej pory pojawili się: … <<<<< zobacz, kto pojawił się na PEI

Portal BranzaFitess.com, jako główny Partner medialny Konferencji Fitness PEI, zaprasza do śledzenia strony internetowej wydarzenia oraz fanpage: PEI-Konferencja Fitness.