fot. mat.prasowe

Nowy najemca łódzkiej Manufaktury

Wkrótce otwarcie

Łódzka Manufaktura zyskała nowego najemcą, który zajmie lokal po Jatomi Fitness, która wraz z początkiem tego roku rozpoczęła proces wycofywania się z polskiego rynku. Saturn Fitness otworzy swój pierwszy klub w mieście. Otwarcie zostało zaplanowane na wrzesień 2018 r.

Właśnie została podpisana umowa z nowym najemcą powierzchni w galerii Manufaktura. Lokal należący jeszcze kilka miesięcy temu do sieci Jatomi zajmie sieć Saturn Fitness. Otwarcie zostało zaplanowane na wrzesień. Cieszymy się ogromnie, że po kilku miesiącach rozmów do grona naszych najemców dołączył operator klubu fitness. Obserwujemy niesłabnący popyt na usługi rekreacyjno-sportowe. Cieszymy się, że możemy zapewnić je ponownie naszym Klientom. – powiedziała Justyna Kowalewska, Rzecznik prasowy Manufaktura Łódź.

Kolejna lokalizacja Jatomi dla Saturna

Saturn Fitness to sieć obecna już w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Gorzowie, Poznaniu oraz w Gdyni. Galeria Szperk w Gdyni, Zodiak w Warszawie, Galeria Malta w Poznaniu to lokalizacje po Jatomi Fitness, które zostały przejęte przez sieć Saturn Fitness. Teraz dołączy do nich łódzka Manufaktura.

Zobacz także: