W dniach od 30 maja do 02 czerwca 2019 w Rimini we Włoszech po raz 14-ty odbędą się Międzynarodowe Targi RIMINI WELLNESS.

RiminiWellness to miejsce ważnych spotkań biznesowych. Setki wystawców, kilkaset tysięcy odwiedzających, godziny szkoleń, treningów i konferencji przyciąga co roku kilkaset tysięcy odwiedzających.

14. edycja RiminiWellness  w porównaniu do wcześniejszych edycji ma mieć charakter jeszcze bardziej międzynarodowy. W wydarzeniu weźmie udział wiele gwiazd ze świata sportu i fitnessu. Uczestnicy mogą liczyć na liczne wydarzenia poświęcone związkowi między żywieniem a szkoleniami – Food Well , w którym wezmą udział znani dietetycy, blogerzy żywieniowi oraz trenerzy personalni. FoodWell Expo to prezentacja produktów wysokiej jakości dla tych, którzy chcą jeść szybkie posiłki bez konieczności rezygnacji ze zdrowego odżywiania i dobrego samopoczucia . Żywność funkcjonalna, nutraceutyki, prebiotyki, probiotyki, naturalne, “wolne od”, wegańskie, nietolerancyjne, alergiczne lub dla tych, którzy stosują specjalne diety, suplementy odżywcze i farmaceutyczne.

Wydarzenie Rimini Wellness 2019 zostanie podzielone na 2 duże sekcje:

Wydarzenia WFUN dedykowane pasjonatom: kursy fitness, naturalne kosmetyki, piesze wycieczki po mieście i plaży w klimacie imprezowym, zawody sportowe indywidualne i grupowe.

Wydarzenia WPRO dedykowane profesjonalistom: aktualności, trendy i podglądy na temat sportu, zajęć fitness , pilatesu i rehabilitacją pourazową ( Riabilitec ), zabiegi holistyczne, body wellness, warsztaty i konferencje z udziałem ekspertów z całego świata świat.

I jak zawsze RiminiWellness Off : spotkania, imprezy plenerowe i imprezy na plaży, ponieważ Wellness Rimini nie jest tylko na targach!

Zapraszamy do obejrzenia:

Strefa wystawiennicza:

Polecamy również:

Énergie Fitness nowy operator z planem otwarcia 50 klubów w przeciągu najbliższych 5 lat