źródło: komunikat prasowy

Znana sieć sklepów oferująca odzież i produkty sportowe została wystawiona na sprzedaż. Go Sport, bo o niej mowa do roku 2019 była własnością francuskich inwestorów, obecnie znajduje się w posiadaniu singapurskiej spółki Sportmaster Operations, która należy doRosjan.

„Z ogromnym smutkiem obserwujemy wydarzenia, które mają miejsce u naszych sąsiadów, obywateli Ukrainy. Nie pozostajemy obojętni na cierpienia uchodźców – w minionych dniach przekazaliśmy potrzebującym śpiwory, koce, ubrania, karimaty o łącznej wartości miliona złotych. Jednocześnie, czując silną odpowiedzialność za prawie 500 pracowników w Polsce, właściciele podjęli decyzję o sprzedaży Go Sport Polska.” – ogłosił zarząd firmy.

Czując silną odpowiedzialność za prawie 500 pracowników, natychmiast podjęliśmy rozmowy z właścicielami na temat obecnej sytuacji GO Sport i jej przyszłości w Polsce.

“Po konsultacji właściciele spółki podjęli decyzję o wystawieniu GO Sport na sprzedaż. Obecnie poszukujemy kupca, ale prowadzimy już wstępne rozmowy. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.” – informuje spółka w komunikacie.