źródło: informacja prasowa

Do centrum rehabilitacji Znowu w Biegu, działającym przy fundacji Poland Business Run, trafił sprzęt ufundowany przez markę tiguar w ramach akcji #COMEBACKchallenge.

Wraz z odmrożeniem branży fitness 6 czerwca 2020 marka tiguar rozpowszechniła #COMEBACKchallenge, czyli wyzwanie polegające na podzieleniu się swoją radością z powrotu do klubów fitness. Do wyzwania nominowane były kluby fitness, studia treningu, trenerzy i klienci klubów, którzy nagrywając swoje filmiki i publikując je w mediach społecznościowych mówili o tym, czego najbardziej brakowało im w trakcie lockdownu. gdy możliwe były jedynie treningi w domach.
Oprócz dzielenia się radością akcja miała za zadanie przekazanie sprzętu Fundacji Poland Business Run, która jest organizatorem ogólnopolskiego biegu sztafetowego środowisk biznesowych odbywającego się co roku w największych polskich miastach.

 

– W Business Run biorę udział od 2016 roku i idea działań prowadzonych przez Fundację jest mi bardzo bliskaBłażej Bębenista, dyrektor sprzedaży ekspertfitness.com. – Nawiązaliśmy kontakt z Poland Business Run w kwietniu tego roku, przedstawiając kilka pomysłów na wspólne działania. I od tego momentu mam poczucie, że jesteśmy bliżej „centrum czynienia dobra” jakim jest Fundacja. Dlatego w ramach rozpowszechniania akcji #COMEBACKchallenge postanowiliśmy wesprzeć ich działalność, przekazując sprzęt, który trafiając do centrum rehabilitacji pomoże podopiecznym fundacji w powrocie do zdrowia. Oprócz tego nasz team pobiegnie oczywiście także w tegorocznej sztafecie charytatywnej Poland Business Run, która w zmienionej formule odbędzie się we wrześniu.

Centrum rehabilitacji Znowu w Biegu działające w Krakowie specjalizuje się w kompleksowym wsparciu osób po amputacji, a środki zbierane przez Fundację Poland Business Run przeznaczane są na wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową, poprzez dofinansowanie protez kończyn, sprzętu medycznego i rehabilitacji, a także turnusów terapeutycznych w krakowskim centrum.

Link do przykładowego filmu #COMEBACKchallenge :

#COMEBACKchallenge Dziękujemy tiguar za nominację! My stęskniłyśmy się najbardziej za … Sami zobaczcie 💪🏻💪🏻💪🏻A do zabawy, której CEL JEST SZCZYTNY boIm więcej filmików tym więcej sprzętu trafi do Centrum Rehabilitacji ZAPRASZAMY: 🔳 Studio Tańca Fame 🔳Justgym PŁOCK (nie odpuszczamy wam 😂 Agnieszka ) 🔳 Dawid Wysokiński🔳 Maja Sz-t Pole dance Płock Pokażcie za czym Wy stęskniliście najbardzej ! 🖤🖤🖤

Opublikowany przez Trening ROOM 92'- Studio Treningu Personalnego Piątek, 5 czerwca 2020

Polecamy także:

Dlaczego PZU Sport? Nowa, ciekawa oferta benefitów sportowych