Tak jak wspominaliśmy, firma énergie Fitness od pewnego czasu badała rynek polski, żeby dynamicznie ruszyć z ekspansją. Niedawno odbyła się ich pierwsza prezentacja franczyzowa, która miała miejsce w Warszawie. Sieć planuje organizować spotkania również w innych miastach w Polsce. Gdzie? Dowiedzą się o tym Państwo z Naszego Portalu. Poprosiliśmy o komentarz Dorotę Walerczuk, odpowiedzialną za ekspansję énergie Fitness:

Posiadając franczyzę énergie Fitness, skorzystasz z jednego z najbardziej wszechstronnych pakietów wsparcia franczyzowego dostępnych na rynku. Nasz zespół ma 15-letnie doświadczenie w sukcesie i zapewnia doradztwo i wskazówki na każdym etapie. Postanowiliśmy opracować markę, która ma rzeczywisty i pozytywny wpływ na życie ludzi. Posiadamy już ponad 100 Klubów w UK, Irlandii oraz Szkocji. Równolegle rozwijamy się na rynku w Indiach. Nasza ekspansja jest świadectwem niesamowitych wyników, które pomagamy osiągnąć zarówno naszym franczyzobiorcom, jak i naszym członkom.

Udział w naszej prezentacji franczyzowej jest bezpłatny i ma na celu dostarczenie wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji. Tego dnia poznasz możliwości franczyzy énergie fitness, dowiesz się więcej o naszej niezrównanej strukturze wsparcia i jak nasz zespół ekspertów z branży pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Poznasz zespół franczyzowy énergie, który będzie z Tobą na każdym kroku. Będzie to też czas na zadawanie pytań, zyskasz informacje potrzebne do rozważenia możliwości bardziej szczegółowo.

Jeśli okaże się, że podane przez nas daty nie będą Ci odpowiadać, skontaktuj się z nami

(poniżej dane kontaktowe) ustalimy indywidualne spotkanie. To nic nie kosztuje, a dzięki takiemu spotkaniu dowiesz się między innymi, czy ten biznes jest dla Ciebie.

Dorota Walerczuk

poland@energiefitness.com

787-080-607

Polecamy także

Dynamiczny rozwój Dream Body – wywiad z Michałem Solarzem