Już dziś na Portalu Branża Fitness rusza Konkurs, którego celem jest wyłonienie najskuteczniejszego managera 2019 roku! Wyniki zostaną ogłoszone podczas prestiżowego Kongresu Edukacyjnego dedykowanego branży fitness – Kongresu FEM Fitness Experience Management, już 5 marca 2020 roku w Hotelu Marriott.

-Jak wynika z raportu Deloitte, z roku na rok wzrasta liczba klubów fitness w Polsce. Otwierają się coraz liczniej studia butikowe (zwłaszcza studia treningu personalnego, EMS), co przekłada się na zwiększenie liczby osób zarządzających w branży fitness. Rozproszenie na rynku powoduje, że coraz mniej osób ma siłę przebicia. Pracując przy Portalu www.branzafitness.com zauważamy wielu ambitnych managerów, którzy wyróżniają się w swojej pracy: ambicją, sposobem myślenia, nieszablonowymi działaniami, podejściem do biznesu, sposobem zarządzania kadrą oraz prowadzonym obiektem. Planujemy znaleźć takie osoby i je wyróżnić – informuje Ilona Wilk, Redaktor Naczelna Portalu www.branzafitness.com.

Konkurs został podzielony na 3 etapy:

1) Od 9.12.2019 do 31.01.2020 osoby zainteresowane udziałem w konkursie, mogą zgłaszać swoją kandydaturę za pomocą formularza aplikacyjnego udostępnionego na Portalu (kliknij). Zgłoszenia zostaną poddane selekcji przez redakcję portalu,

2) Od 3.02 d0 10.02.2020 – głosowanie czytelników Portalu (na 10 wyselekcjonowanych kandydatów), z którego zostaną wyłonione 3 osoby,

3) od 14.02-28.02 – głosowanie jury, którego celem jest wyłonienie najskuteczniejszego managera 2019 roku.

-Udział w konkursie ma pomóc w wypromowaniu przyszłych ekspertów branżowych, którzy będą mieli możliwość dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem na łamach Portalu Branża Fitness oraz popularnych wydarzeń branżowych organizowanych przez firmę IC Events – dodaje Ilona Wilk.

W przyszłym roku jednym z ważniejszych wydarzeń planowanych dla osób zarządzających klubami fitness, jest KONGRES FEM, który aktualnie po wycofaniu się Body Life, stanowi jedyny Kongres Edukacyjny dla branży fitness. To czas kiedy spotyka się biznes w celu edukacji, a także nawiązania relacji biznesowych. Podczas 4 edycji wydarzenia wiedzą i doświadczeniem podzielą się praktycy branżowi.

-Less show – more experience to hasło tej edycji, w której postawiliśmy przede wszystkim na praktykę oraz zajęcia warsztatowe. Program przykuwa uwagę zarówno osób początkujących, jak i tych którzy posiadają doświadczenie, ze względu na podział treści wg. poziomu zaawansowania – dodaje Ilona Wilk.

 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ !!

 

Polecamy także:

Kongres FEM Fitness Experience Management