FitQuest to innowacyjny analizator ciała, a także urządzenie pomiarowe, które dostarcza wielu niezbędnych danych właścicielom klubów, trenerom personalnym oraz ćwiczącym. Od marca 2019 jego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma TOP-GYM.  Dzięki temu wyjątkowemu urządzeniu możemy realnie pomóc naszym klientom pozyskać nowych klubowiczów, wesprzeć obecnych w osiąganiu ich celów, a także zagwarantować im zwiększenie retencji nawet o 30%. Ogromnie się cieszymy się, że możemy wspierać biznes naszych partnerów dzięki FitQuest. Zainteresowanie, jakie urządzenie to wzbudziło na marcowym kongresie FEM, gdzie po raz pierwszy je zaprezentowaliśmy publicznie, napawa nas optymizmem –  mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM.

To zaawansowane technologicznie urządzenie z jednej strony wspiera klientów w osiąganiu celów treningowych, a także jest nieocenioną pomocą w treningu personalnym, a z drugiej jest rewelacyjnym narzędziem do budowania lojalności klientów.

Jak wygląda test sprawności na FitQuest? W ciągu czterech minut użytkownik wykonuje 5 ćwiczeń. Urządzenie mierzy osiem różnych parametrów, które pokazują jego sprawność. Poza tym wyniki pomiarów dostępne są non-stop online ( FQ Score), tak więc ćwiczący mają do nich wgląd i mogą na bieżąco monitorować swoje postępy. Taka funkcjonalność

FitQuest zwiększa zaangażowanie w trening i motywację klientów siłowni, gdyż urządzenie to umożliwia klientom zrozumienie postępów i zmian w ciele nie tylko pod katem celów treningowych, ale także składu ciała.

Chcesz się dowiedzieć, jak zwiększyć retencję w Twoim klubie fitness dzięki FitQuest? Skontaktuj się z działem sprzedaży TOP-GYM

Zapraszamy do współpracy!

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Polecamy także:

Kukuła Healthy Food inwestuje w zakład produkcyjny